מסך גלילה למרפסת

מסכי גלילה למרפסת

מה זה מסך גלילה למרפסת?

מסכי גלילה הם חלק בלתי נפרד מהבתים שבונים כיום.  מדובר בפתרון הצללה מקצועי שיכול לסייע לנו בהגנה מפני מזג אוויר חם מדי או לחילופין מזג אוויר קר מדי. כשהשמש חזקה וקופחת על ראשינו ומחממת משטחים רבים בבית, לא תמיד אנחנו רוצים לסגור תריסים וגם לא תמיד יש לנו תריסים בבית כי בחרנו לשים חלונות גדולים ושקופים מטעמי אסתטיקה ועיצוב. כך או כך, אנו צריכים ורוצים למצוא פתרון שיתן לנו מענה לאתגר הזה וכאן בדיוק נכנסים מסכי הגלילה.

מסך גלילה למרפסת
מסכי גלילה
מסך גלילה
מחיר סוכך גלילה למרפסת
סוכך מסך גלילה למרפסת
סוכך מסך למרפסת
מה זה מסך גלילה למרפסת
סוכך למרפסת עם הצללה אסתטית
מה זה סוכך גלילה למרפסת
מחיר מסך גלילה למרפסת
מה זה סוכך מסך גלילה למרפסת
סוכך מסך למרפסת
מה זה סוכך מסך למרפסת
סוכך גלילה למרפסת

שלל גוונים ועיצובים לסוכך למרפסת עם הצללה אסתטית

מסכי גלילה הם מסכים שמגיעים בשלל גוונים ומעוצבים בצורה אסתטית ונעימה לעין. בנוסף, מסכי הגלילה מספקים לנו לא רק הגנה מפני שמש, רוחות עזות או גשמים, אלא גם שומרים על פרטיותנו מחד ומאידך, ממשיכים לשמור על בית מואר. למסכי הגלילה יש מנגנון ידני או חשמלי, לכל אחד יתרונות משלו, והלקוח יקבל את כל האינפורמציה על כל סוגי מסכי הגלילה לפני שיקבל החלטה ויבחר בפתרון המתאים ביותר עבורו.

כיום בבתים רבים, החלונות במטבח ובסלון ולפעמים גם בחדרי השינה הם חלונות גדולים ללא תריסים וזאת על מנת להכניס מקסימום אור לתוך הבית. מסכי הגלילה שעשויים מבד מקצועי שאינו אטום לחלוטין, נותנים לבעיה זו פתרון אסתטי ויפה שמתאים לכל בית. חשוב גם לייצר את מסכי הגלילה עם בדים שנותנים גם הגנה מפני קרינת השמש. כמו שאנו מורחים קרם הגנה על גופנו בכל פעם שאנחנו יוצאים החוצה או לפחות כשהולכים לים, כך גם מסכי הגלילה מספקים הגנה מפני קרינת השמש וזאת בנוסף להצללה האיכותית אותה אנו מקבלים מעצם התקנת מסך הגלילה.

מה המחיר של מסך גלילה למרפסת?

המחיר של מסכי גלילה נקבעים על-פי מחיר למטר, כשהמחיר ההתחלתי הוא 449 ₪ למטר. כמן כן, קיימים פרמטרים נוספים על-פיהם נקבע המחיר.

מחיר כל מטר מרובע של מסך גלילה הוא כאמור החל מ-499 ₪, לסוכך מסך אחד. לרוב, כדי לסגור מרפסת שלמה זקוקים לשניים או שלושה מסכי גלילה. בהתקנת מסך גלילה יש לקחת בחשבון את הציוד הנלווה חוץ מהבד עצמו, שיכול להיות אטום או בד רשת, הצינור עליו מתלפפת הגלילה, מנגנון פתיחה-סגירה, מסילות למתיחת הבד, הובלה והתקנה. 

כאשר הופכים את המנגנון פתיחה-סגירה לחשמלי, תהיה עלות נוספת של מנוע ה"מתלבש" עליו ושל שלט.

כל מסך גלילה מותאם לצרכי הלקוח וטווח המחירים יכול לנוע בהתאם לתוספות המתבקשות ומספר מסכי הגלילה הנדרשים וגודלם.

היתרונות של מסך גלילה למרפסת

היתרון הגדול והחשוב של מסכי גלילה הוא מעצם שמם –  נגללים, כלומר אפשר לגלגל אותם כלפי מעלה ובכך לאפשר לאויר, לרוח ולשמש להיכנס פנימה, כשאנחנו בוחרים בכך.אין ספק שמסך גלילה הוא מאד אטרקטיבי כי אין בעיה להסיר אותו בכל עת וללא צורך בפירוק מהקיר או הרכבה מסובכת בחזרה. מסך הגלילה הוא ישר ושטוח ושונה מהמרקיזה המעוגלת שמגיעה בצורת רבע עיגול. המסך יכול להגיע במגוון רחב של בדים וצבעים באופן שיתאים כמובן לצבעוניות של הבית שלכם. ישנם מסכי גלילה שהעמידות שלהם לרוחות , למשל, היא גבוהה ביותר. ישנם בתים רבים בישראל שהכיוונים שלהם , בעיקר אם פונים לכיוון מערב או מזרח, חשופים לשמש חזקה  ולקרינה. גם רוחות זה עסק מאד בעייתי בדירות שנמצאות בקומות גבוהות במיוחד. מסכי גלילה אנכיים שניתן לגלול למטה ולמעלה כרצונכם בעצם עוזרים לנו לנצל היטב את שטח המרפסת ולהפוך אותו למעין חדר נוסף מקורה בבית. המסך נותן פתרון שמאפשר לנו לשבת במרפסת בכל יום בשנה, לא משנה אם הוא יום קר או יום לוהט, יום מעונן או יום עם רוחות עזות. הבד שאותו אנו גוללים יכול להגיע במגוון צבעים ובדים ובדרגות אטימות משתנות למי שרוצה שעדיין ייכנס אור לתוך הבית אך מבלי שהקרניים יהיו חזקות וחודרות מדי. היתרון שמסכי הגלילה נותנים הוא בכך שהם בעצם מרחיבים לנו את השטח הציבורי והופכים את המרפסת למעין חלק של הסלון וזה יתרון שאי אפשר לזלזל בו. אז אם חשקה נפשכם בסוכך גלילה שיספק לכם גם הגנה מפני השמש, גם מפני רוחות (ישנם סוככי גלילה שעמידים אפילו לרוחות במהירות 100 קמ״ש!), או שפשוט יספקו חציצה בין החלון לבין פנים הבית מטעמי פרטיות –  כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור אתנו קשר. אנשי המקצוע שלנו שמיומנים בהתקנה של סוככים מסוגים שונים, יתנו לכם את המידע שאתם צריכים ויעזרו לכם להתאים את המוצר המתאים ביותר.

העזרו באנשי המקצוע שלנו

אז אם חשקה נפשכם בסוכך גלילה שיספק לכם גם הגנה מפני השמש, גם מפני רוחות (ישנם סוככי גלילה שעמידים אפילו לרוחות במהירות 100 קמ״ש!), או שפשוט יספקו חציצה בין החלון לבין פנים הבית מטעמי פרטיות –  כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור אתנו קשר. אנשי המקצוע שלנו מיומנים בהתקנה של סוככים מסוגים שונים, יתנו לכם את המידע שאתם צריכים ויעזרו לכם להתאים את המוצר המתאים ביותר.  אנו מציעים לכל בית ומרפסת את הפתרון הנכון, כזה שמבטיח הנאה לאורך שנים רבות. 

שאלות נפוצות על מסך גלילה למרפסת:

מסכי גלילה עשויים בדרך כלל מבד רשת עמיד שנועד לעמוד בפני גורמים חיצוניים ומזג אוויר.

מסכי גלילה יכולים לסייע במתן פרטיות, להפחית רוחות, אבק, רעש, ולהגן מפני חרקים ומזיקים אחרים תוך מתן אפשרות לאוורור חלל המרפסת.

מסכי גלילה ניתנים להפעלה ידנית באמצעות שרשרת או מנגנון מיוחד קפיצי, ישנם מסכי גלילה ממונעים המופעלים באמצעות שלט רחוק או מחוברים למערכת בית חכם.

כן, ניתן להתאים את מסכי הגלילה כך שיתאימו לכל גודל וצורה של מרפסת.

אורך החיים של מסכי גלילה תלוי באיכות החומרים מהם הוא עשוי ובתדירות השימוש. מסכי גלילה איכותיים יכולים להחזיק מעמד שנים טובות.

כן, ניתן להתקין מסכי גלילה במרפסות גבוהות בעזרת שירותי התקנה מקצועיים.

הסוגים השונים של מסכי גלילה כוללים מסכי גלילה ידניים, מסכי גלילה ממונעים ומסכים נשלפים.

מסכי גלילה ניתנים לניקוי בקלות עם מטלית או מברשת, וחלקם ניתנים לכביסה במכונה או ניקוי יבש.

מסכי גלילה ממונעים מספקים נוחות ויכולת לשלוט במסך באמצעות שלט או מערכת בית חכם.

כן, מסכי גלילה משמשים לעתים קרובות במסעדות, בתי מלון ובתי קפה כדי לספק איזור חוץ נוח ללקוחות.

כדי למדוד מסכי גלילה יש למדוד את רוחב ואורך פתח המרפסת.

כן, ניתן להשתמש במסכי גלילה קבועים לכל השנה.

לקוחות ממליצים

מסך גלילה למרפסת מעניק פתרון סגירה מושלם

מסך גלילה למרפסת מהווה פתרון הצללה אנכי. מדובר בפתרון נפוץ אשר מונע מקרני השמש החמות לפגוע במרפסת ובבית ומעלה את תחושת הפרטיות. מסך הגלילה נותן פתרון למרפסות בקומות שונות כשהוא מתחבר לתקרה ומכסה את כל השטח עד למעקה. 

הוספת מסך הגלילה מביאה יתרונות רבים: חסימת שמש ישירה, שיפור הבידוד התרמי בבית, יצירת תחושת פרטיות והרחבת השימוש במרפסת שיכולה לשמש כחלל נוסף ויעיל לכל בני הבית. מבחינת העבודה הנדרשת, קל לבצע את ההתקנה וניתן להתאים את המסך בהתאם לגודל המרפסת.

מסך הגלילה נותן פתרון סגירה מושלם כאשר הוא יכול להיות בשני מצבים, פתוח וסגור. כאשר המסך פתוח (מקופל) הוא כמעט ולא תופס מקום נוסף. כשהוא סגור ישנה מערכת הצללה מלאה והמרפסת יכולה להפוך להרגיש כחדר נוסף.

כאשר המסך סגור הוא שומר על בני הבית ועל החפצים שנמצאים במרפסת, אלו שיכולים להיפגע משמש ישירה. הפתיחה והסגירה יכולים להתבצע באופן ידני או באמצעות אלמנט חשמלי. הפתרון נשמע פשוט מאד והביצוע באמת קל באופן יחסי אך חשוב להתאים לכל מרפסת את הפתרון הנכון ביותר מבחינה הנדסית ואסתטית.

דילוג לתוכן