סגירת מרפסת

סגירת חורף למרפסת
סגירות חורף

סגירת מרפסת היא פעולה הנחשבת לפשוטה ומהירה יחסית והיום היא יכולה להתבצע במינימום בירוקרטיה. היתרונות של הסגירה רבים כאשר אתם יכולים ליהנות ממרחב מחיה נוסף ומרשים, בכל יום ובכל עונה של השנה.

בפועל, סגירת למרפסת מתבצעת באמצעים של בניה קלה כך שהפעולה מהירה יחסית ואינה דורשת שבירת קירות והבאת ציוד שיוצר לכלוך רב ורעש מתמשך. העבודה עצמה ממוקדת כשמראש נקבעת התוצאה הרצויה כשבסיום אפשר ליהנות ממרפסת פתוחה או סגורה, בהתאם למזג האוויר והנוחות של בני הבית.

קצת מידע על רפורמת סגירה למרפסת

רפורמת המרפסות החלה את דרכה בשנת 2014 כשבמרכזה קביעה כי הליך רישוי לקבלת היתר בניה יהיה מקוון. בכך הרפורמה הציעה הליך מהיר, במינימום בירוקרטיה והקלה על אלו אשר מעוניינים לבנות ולסגור מרפסת (ולא רק, אך עניינינו כאן בנושא המרפסות). ההקלה הופכת את כל הליך האישורים למהיר ונותנת הזדמנות לישראלים רבים להרחיב את אזור המגורים שלהם.

אם בעבר הייתם צריכים להתלבט רבות לפני התחלת השינוי בחלל החיצוני, היום האפשרויות רבות וניתן לבצע סגירה במינימום פעולות מקדימות. כל שיש לעשות הוא ליצור קשר (ניתן להשאיר פרטים כאן באתר), לתת לנו לבחון את השטח ולהציע הצעה מרשימה. 

סגירת מרפסת שמש מאפשרת ליהנות מכל העולמות

ישנן סיבות רבות להחליט על סגירת מרפסת שמש. נתחיל מכך שהסגירה מאפשרת ליהנות מהמרחב בכל יום ובכל שעה ועונה. המרחב הביתי הוא המרחב הכי חשוב שלכם והסגירה של המרפסת מאפשרת להגדיל אותו כך שאפשר יהיה לעבוד בו, לארח ואפילו להגדיל את חלל המגורים. מדובר על יתרונות רבים כשהפעולה עצמה מתבצעת במהירות ובמינימום מאמץ מצדכם.

סגירת חורף למרפסת היא פתרון מושלם אשר מאפשר ליהנות ממרחב נוסף כשהוא פתוח או סגור. בהתאם לפתרון הנבחר אפשר להחליט על סגירה שניתן יהיה לפתוח אותה. בכך תוכלו להחליט לאטום לחלוטין את החלל או לפתוח אותו כדי לתת לרוח לעבור וכדי לבלות בחוץ. נכון, מזג האוויר הישראלי יגרום לכם ליהנות שעות רבות ממרפסת סגורה אך תוכלו להחליט לפתוח אותה בכל רגע ובקלות.

את הסגירה עצמה אנו מבצעים במקצועיות ולאחר תכנון מוקפד. בתחילת יום העבודה יגיע צוות מנוסה עם כל החומרים ותוך זמן קצר תוכלו ליהנות מהמרחב החדש שלכם. אפשרויות הסגירה גם הן רבות ונתאים את החומרים הנכונים לחלומות שלכם, לתקציב ולמבנה הנוכחי. 

התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת לסגירת מרפסת שמש

עבודות שביצענו

5 דברים שכדאי לדעת על סגירת מרפסת

סגירה למרפסת יכולה להיות יעילה מאד בכל עונה של השנה. בחורף תיהנו ממרחב נוסף בו תוכלו לבלות, לארח ואפילו לעבוד. בקיץ תוכלו לשבת במרפסת גם כשחם בלי לחשוש מהשמש הקופחת. המרפסת היא מרחב שאתם יכולים לנצל היטב ואנחנו נשמח לדאוג לכך שתוכלו ליהנות ממנה בכל רגע.

ניתן להתאים את אמצעי הסגירה לכל עונות השנה

לעתים סגירת מרפסת נקראת גם ״סגירת חורף״ ועם זאת היא מתאימה לכל ימות השנה. הרעיון של יצירת הקונסטרוקציה היא גמישות והתאמה לדרישות האישיות שלכם. את המנגנון אפשר יהיה לפתוח בעת הצורך ובקלות כך שהמרפסת שלכם תהיה שימושית לאורך כל ימות השנה ובכל שעה של היום.

ישנן טכניקות שונות לסגירת מרפסת שמש

את הסגירה אפשר לבצע בטכניקות שונות כשאנחנו יכולים להציע פתרונות מתקדמים כולל מרקיזות, סגירה קבועה, סגירה גמישה (עם אפשרות פתיחה כפי שכתבנו בסעיף הקודם) ואחרים. כדי להתאים את הטכניקה נשמח לשמוע עליכם, לראות את המבנה ולהמליץ על הפתרון שישמש אתכם על הצד הטוב ביותר.

הסגירה יכולה לייעל את תצרוכת האנרגיה

כתבנו הרבה על היתרון של סגירת מרפסת שמש כפתרון להרחבת החלל אך זו לא הסיבה היחידה לחשוב על כך. הסגירה יכולה לשפר את יכולת הבידוד של הבית, להגן מפני השמש החמה ומפני הקור ובכך להפחית משמעותית את צריכת האנרגיה המשמשת לחימום או קירור (תלוי בעונה כמובן). 

הסגירה משפרת את הבידוד של הבית

סגירה למרפסת מבודדת את הבית מהסביבה ואין זה משנה לאן המרפסת פונה. כאשר מבצעים את הסגירה יוצרים בידוד, מגדילים את תחושת הביתיות ומשפרים לאין שיעור את האקוסטיקה בבית. אם אתם סובלים מרעשי רחוב, כדאי מאד לבדוק איתנו מה ניתן לעשות וכיצד ניתן לשפר את המצב.

סגירת מרפסת יכולה להעלות את ערך הבית

כל שדרוג שנעשה לבית יכול להעלות את הערך שלו ובוודאי סגירת מרפסת אשר מגדילה את מרחב המחיר, משפרת את היעילות האנרגטית שלו ואת האטימות למתרחש בחוץ. גם אם חשבתם למכור את הבית בעוד מספר שנים ואתם מתלבטים אם לבצע סגירה, דעו שמהלך זה יכול להיות משתלם בטווח הארוך.

בטיחות המרפסת לאחר הסגירה

כל שינוי בבית מחייב התייחסות לנושא הבטיחות ובוודאי כאשר מבצעים פעולה כמו סגירת מרפסת. כדאי לדעת כי בעבודה נכונה לא רק הסגירה תהיה בטיחותית אלא היא יכולה להפוך את החלל עצמו למוגן יותר מכפי שהוא היום. הסגירה יכולה לשפר את הסגירה הנוכחית והיא יכולה להוות גורם מרתיע בפני פורצים ובעצם להרחיק אותם מהבית שלכם.

בטיחות היא נושא שיש לתת עליו את הדעת ולכן אנו משתמשים רק בחומרים המאושרים לשימוש ושנמצאו בטיחותיים בעבודות בניין. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ידע להציע פתרונות מותאמים לכל מקום באופן ספציפי ויבטיח כי הסגירה תהיה מתאימה לאלו שגרים בבית ולאלו אשר צפויים להגיע לביקור.

תוספות מעבר לסגירת המרפסת שמש

בעת תכנון הסגירה אפשר לחשוב על אלמנטים נוספים אשר יעזרו לשדרג את החלל. כדי להשתמש במרחב בנינוחות בכל עונות השנה ובכל שנה כדאי מאד לחשוב על התאורה במקום. התאורה יכולה להיות יחידה מהתקרה, מהצדדים והיא יכולה להיות משולבת באלמנטים ייחודיים. כדאי מאד לחשוב גם על אוורור החלל וחימום שלו כאשר ישנם פתרונות רבים שאפשר להשתמש בהם כולל מאוורר תקרה ואפילו צ׳ילר.

מומלץ לחשוב על כל אלמנט שדורש חשמל כבר בשלב הראשוני. תכנון נכון יוזיל את העבודה, יקל עליה ויהפוך את כל החלל ל״זורם״ יותר מבחינה עיצובית. אלמנט נוסף שגם הוא דורש חשיבה מבחינת החשמל הוא אלמנט סאונד כאשר אפשר להציב רמקולים במרפסת ולשלוט במוזיקה מכל אפליקציה באמצעות הבית החכם. 

כאשר מקפידים על חשיבה מעמיקה בתכנון נהנים מהמרחב ולכן כדאי לחשוב האם יהיו במקום רהיטים ובאיזה גודל. אולי במקום מתוכננים אלמנטים אחרים של אחסון ואפילו צמחיה. אפשר לתכנן את כל אלו כבר בתחילת הדרך ולהבטיח ביצוע מדויק של העבודה, ביצוע שתואם את הדרישות האישיות ואת החיים הצפויים בבית ובמרחב החיצוני. 

טיפים לבחירת חברה לסגירת מרפסות

סגירה למרפסת צריכה להתבצע על ידי חברה מנוסה אשר מתכננת כל פרויקט באופן פרטני. הטיפים הבאים יעזרו לכם בבחירת החברה המתאימה:

  • אישורים – יש לשים לב כי החברה מחזיקה באנשי המקצוע המתאימים וככל שהדבר נוגע לעבודות חשמל יש לדרוש שרק חשמלאי מוסמך יבצע את העבודה.
  • ניסיון קודם – חברה שיכולה להציג תיק עבודות היא חברה שתשתמש בניסיון שצברה כדי ליצור את הסגירה המתאימה בהתחשב במבנה הנוכחי וברצונות האישיים.
  • תיק עבודות – התרשמות מהעבודות הקודמות של החברה יכולה לסייע בבחירתה. הפרויקטים הקודמים יכולים להצביע על הסטנדרט ועל הפתרונות שהחברה יכולה לספק.
  • הפניות – במידת הצורך ניתן לשוחח עם לקוחות שעבדו עם החברה. שיחה אחת יכולה להצביע על הניסיון הקודם של הלקוחות ולעזור לכם לצאת לדרך בראש שקט.
  • הצעת מחיר – כמובן חשוב לקבל הצעת מחיר ולבדוק מה היא כוללת כאשר ניתן לבקש הצעה גם לשדרוגים שונים ובהתאם למחיר להחליט האם לבצע את הפרויקט ובאיזה היקף.
  • אחריות – יש לבדוק מהי האחריות שהחברה מספקת. חשוב לדעת מראש מה בדיוק כוללת האחריות ולכמה שנים היא ניתנת. 

הניסיון שלנו, הצוות המקצועי והשירות האישי עומדים לרשותכם. נשמח לספק הצעת מחיר מותאמת באופן אישי למרפסת ולרצונות שלכם. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

לכל אדם שרוצה קצת להעלות את רמת החיים שלו ולהתפנק.

לכל אדם שיש לו מרפסת ורוצה להשתדרג.

בכל רגע שרק תחליטו.

בעיקרון כן, אבל אם לך ידע מקצועי בזה עדיף שתביא לבעל מקצוע מיומן.

לקוחות ממליצים
דילוג לתוכן