התקשרו אלינו וקבלו הצעה משתלמת

סככות DS - פתרונות הצללה מתקדמים

כל שטח מוצל ומנוצל

סככות DS הן התשובה המקצועית והאיכותית למגוון פתרונות הצללה מתקדמים לבתי מגורים, עסקים ומבנים. לנו חשוב שהמתחם שלכם יהיה מוגן, בכל עונה, בכל מזג אוויר ומפני כל מפגע אפשרי. לכן, בסככות DS אנו לא מתפשרים על חומרי האיטום וההצללה ההרמטיים והאמינים ביותר, אשר יהיו עמידים בפני האקלים הישראלי וישאירו אתכם מרוצים מהם לפרק זמן ארוך במיוחד.
הלקוחות שלנו כבר יודעים, עכשיו תורכם. סככות DS – הגנה בכל עונה!

מה הופך אותנו למקצוענים
חברת סככות DS מחזיקה ב- 15 שנות ניסיון ומוניטין

אנו מלווים אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם מסעדות ובתי קפה מובילים שבוחרים בשירותינו וממליצים עלינו מפה לאוזן – פעם אחר פעם. אנו דוגלים בשירות מסור, מקצועיות, אמינות והקשבה לצורכי הלקוח.

סגירות חורף ידניות וחשמליות

 כנגד גשם ורוחות – מחומרים אטומים וחסינים למים

הצללה, תיחום ומיתוג העסק גם בקיץ

סוככים קבועים ומתקפלים לחודשי הקיץ הלוהטים עבור חלונות, מרפסות, אזורי כניסה וישיבה. מגוון עיצובים, מנגנונים מתקדמים, וחומרים איכותיים ועמידים לטווח ארוך – העמידים בפני קרינת השמש החזקה בישראל ובפני גשמים חזקים במיוחד.

פתרונות הצללה מתקדמים
פתרונות הצללה מתקדמים

סוככי זרועות

סוככי זרועות הם פתרון הצללה איכותי, פשוט ונוח להצללה למרפסת, לחצר ולחלונות הבית. מדובר בסוג הסוכך הנפוץ ביותר, אשר ידוע בפשוטותו ויעילותו. הסוכך מורכב מזרועות, כיסוי בד ומנגנון גלילה חשמלי או ידני. הזרועות עשויות אלומיניום אל חלד ומיועדות לעמוד בתנאי מזג האויר.

מסכי גלילה

סגירת פרגולה או מרפסת משמשת כמענה של סגירת חלל עם פתרון הצללה וסגירה אותה ניתן להסיר בחודשי הקיץ או מתי שרק תבחרו. היתרון המרכזי של סגירה כזו היא האפשרות לעשות שימוש בחלל חשוף גם כשיש רוחות וגשם, וכך לא להפסיד את החלל הזה ולא משנה מהו מזג האוויר.

סוכך לעסק

סוכך לעסק יספק מענה לשוהים במקום מפני השמש הקופחת בימי הקיץ החמים בישראל כמו כן, מכסה מפני הגשם בימי החורף הקרים והסוערים. סוכך לעסק יספק לכם גם אמצעי מיתוג נוסף לעסק וזאת בשל הפשטות בה ניתן להתאים את צבע הסוכך לעיצוב העסק וכמו כן למתג בלוגו העסק ושירותיו בהתאמה מושלמת.

מרקיזות

המרקיזה היא סוכך בעל צורת רבע עיגול, ומשמשת להצללה, פרטיות ואיטום, ויתרונה הגדול בכך שהיא עמידה בכל עונות השנה. מרקיזות מותקנות בדרך כלל בצמוד לאחד הקירות החיצוניים של מבנה, יהיה זה הבית הפרטי שלנו, בית העסק או כל מקום אחר שנבחר.

סגירות חורף

סגירת חורף עונה על הצורך לסגור את המרפסת או הפרגולה או הגינה לחורף וליהנות מהמרחב מקורה וסגור ללא חדירת מים של גשם. בנוסף, זהו ניצול מעולה של מרחב והוספת חלל נוסף לביתכם!

סגירת חורף

סוכך קבוע

סוכך מסוג זה מתאים לכל מי שמחפש הצללה קבועה, ללא אפשרויות של פתיחה, קיפול וסגירה, בין שמדובר בלקוח פרטי ובין שמדובר בעסק. יתרונותיהם המרכזיים של סוככים אלו הוא בכך שהם עמידים במיוחד בפני פגעי מזג האוויר, הם מכסים שטחים רחבים יחסית, וניתן לעצב אותם בהתאמה אישית לצורך ייחודי.

אם יש משהו שכולנו מכירים בישראל, זה את הרגע שבו אנחנו יושבים במרפסת ומרגישים את החום הנורא. זה קורה כמעט בכל ימות השנה, כאשר כמובן שבימי הקיץ הדבר מורגש ביותר. זה נשמע לכם מוכר ואתם מחפשים פתרון הצללה למרפסת? כדאי שתדעו: סוכך מרפסת יוכל להוות את הפתרון הטוב ביותר שתוכלו לחשוב עליו.

סככה למרפסת שמש
סרטונים
לקוחות ממליצים
דילוג לתוכן