סגירת חורף למרפסת

סגירות חורף

אנחנו אמנם בעיצומו של הקיץ, אבל החורף מגיע מהר, הרבה יותר ממה שחושבים, וכדאי להיערך לקראתו. השמים מתקדרים, רוחות חזקות מתחילות לנשוב ומטחים של גשמים עזים יורדים. ואז מסתגרים בבית החמים והנעים. אבל גם בחורף לא חייבים לוותר על ההנאה של ישיבה במרפסת או בחצר, לשתות שם קפה ולבהות בנוף המקסים. כדאי ואפשר לנצל את המקומות האלו גם בימי החורף. איך? באמצעות סגירת מרפסת חורף. סגירות חורף למרפסת מתאימה לגינה ולפרגולות. מתעניינים בפתרונות של סגירת חורף למרפסת? הגעתם למקום הנכון!

 

היתרונות של סגירת חורף

סגירות חורף לגינה

הקמת פרגולה מאלומיניום עם זגוגיות או סגירת פרגולה קיימת.

יכולה להיות קבועה או נפתחת.

חוויית חורף חמימה ונעימה.

סגירות חורף למרפסת

השלמת הקירוי באמצעות סגירת חורף ייעודית.

סגירת מרפסת לחורף ניתנת לשינוי ופירוק במידת הצורך.

ניצול המרפסת גם בחורף. הופכת להיות חלק אינטגראלי מהבית.

סגירות חורף לפרגולה

סגירה אטומה ויסודית על שטח מקורה. הוספת קירוי.

חיבור זגוגיות ופרופילים לקונסטרוקציה קיימת.

ניצול שטח הפרגולה ויצירת חלל חיצוני יבש ומוגן.

סגירות חורף לגינה

 

  • הקמת פרגולה מאלומיניום עם זגוגיות או סגירת פרגולה קיימת.
  • יכולה להיות קבועה או נפתחת.
  • חוויית חורף חמימה ונעימה.

 

סגירות חורף למרפסת

 

  • השלמת הקירוי באמצעות סגירת חורף ייעודית.
  • סגירת מרפסת לחורף ניתנת לשינוי ופירוק במידת הצורך.
  • ניצול המרפסת גם בחורף. הופכת להיות חלק אינטגראלי מהבית.

 

סגירות חורף לפרגולה

 

  • סגירה אטומה ויסודית על שטח מקורה. הוספת קירוי.
  • חיבור זגוגיות ופרופילים לקונסטרוקציה קיימת.
  • ניצול שטח הפרגולה ויצירת חלל חיצוני יבש ומוגן.

למה כדאי לעשות סגירת מרפסת בחורף לגינה

גינות הן חלק חשוב עבור רבים מהאנשים בארץ. אולם, יש גם כמה חודשי חורף בהם השימוש היומיומי בגינה מצטמצם. סגירת מרפסת חורף לגינה הוא פתרון מקסים המאפשר ליהנות מישיבה בגינה גם בימים גשומים וסוערים.

במקרים רבים תהיה זו סגירה למרפסת בחורף לפרגולה או סגירת חורף למרפסת קיימת והשלמתה כך שתהיה סגורה ותאפשר שהייה בחלל זה גם לאורך עונת החורף. אך גם אם אין פרגולה קיימת בגינה או מרפסת לסגור, בכל זאת אפשר לעשות סגירת חורף לגינה. במקרה כזה סגירת חורף החורף למרפסת תיעשה על-ידי הקמתה של פרגולה מאלומיניום שתהווה את המסגרת של סגירת החורף לגינה. על גבי המבנה של הפרגולה מרכיבים זגוגיות שתוחמות וסוגרות את החלל הפתוח ומספקות הגנה מהימים החורפיים.

קיימים סוגים שונים של סגירת מרפסת חורף לגינה, למשל קבועה או נפתחת. סגירה קבועה ואטומה הרמטית לכניסת מי גשמים, או סגירה נפתחת המאפשרת ליהנות ממצבים שונים של פתיחה וכך לקבל חלל כמעט פתוח לחלוטין בימים שמשיים, כשהגג נשאר קבוע. סגירת חורף לגינה לא רק שמונעת חדירה של גשם וקור, אלא גם יוצרת חדר שמש בגינה, כשמרבית מקירותיו עשויים זכוכית, וניתן ליהנות מחום השמש כשהיא יוצאת מדי פעם מבעד לעננים.

למה כדאי לעשות סגירת מרפסת לחורף

סגירת חורף למרפסת היא אחת מהדרכים היחידות בהן אפשר להמשיך ליהנות מהמרפסת גם בחודשי החורף. ובנוסף, סגירה למרפסת שומרת עליה נקייה ומונעת נזקים לריהוט ולחפצים הנמצאים בה, אפילו בעת סערת גשמים.

לעיתים לא נעים לשבת במרפסת פתוחה ללא קירות ואז השימוש בה יורד באופן דרסטי. סגירת מרפסת לחורף פתוחה יוצרת בעצם עוד חלל, ההופך לחלק אינטגראלי מהבית בו אפשר לשבת, להירגע או לארח. עם סגירת חורף למרפסת אפשר ליהנות מהמרפסת כשבחוץ קר ויורדים גשמים אך בפנים חמים ונעים.

סגירת פרגולה למרפסת חורף

סגירת מרפסת חורף לפרגולה היא פתרון מושלם אשר הופך את שטח הפרגולה הקיים לסגור ומאפשר לנצל אותו בכל ימות השנה, גם בימי החורף הקרים והגשומים. בדרך זו מרוויחים עוד חדר בבית וגם נהנים ממראה הגינה או החצר. סגירה לפרגולה הוא פתרון אפקטיבי ביותר, היוצר חלל חיצוני יבש ומוגן אותו ניתן לפתוח חזרה בקיץ.

לסיכום, סגירות מרפסות חורף הן בעלות מגוון רחב של שימושים וחשוב שהן יבוצעו באמצעות חומרים איכותיים בלבד ועמידים ושהסגירה תיעשה ללא פשרות. הסגירה יכולה להיות דינאמית, כזו שניתן לפתוח אותה, או סטטית וסגורה בכל ימות השנה.

לכל אדם שרוצה קצת להעלות את רמת החיים שלו ולהתפנק.

לכל אדם שיש לו מרפסת ורוצה להשתדרג.

לקוחות מיוחדים

מה לקוחות אומרים על הסגירות חורף שלנו

התשוקה שלנו רק למוצרים הטובים ביותר. סקרנים לגבי הסיפורים שלנו?
אתם יכול לקרוא אותם כאן!

סגירת חורף למרפסת מאפשרת ליהנות מכל העולמות. ליהנות מהנוף שנראה במרפסת, להיות מוגנים מפני הגשם בימי החורף ולהתאוורר וליהנות מהצל בימי הקיץ החמים שלנו. ישנן שיטות שונות של סגירת מרפסת לחורף כשלכל אחת יתרונות וחסרונות. הבנה של האפשרויות יכולה לעזור בבחירת השיטה המועדפת לביצוע העבודה.

בשנים האחרונות אפשר לראות יותר פרויקטים של סגירת מרפסת לחורף כשהפעולה הופכת את המרפסת לשימושית יותר. מעבר לכך שהסגירה יעילה להגנה מפני הגשם והרוח, היא יכולה להטיל צל במקום בקיץ ואפילו לסייע לבידוד תרמי של הבית.

סגירת חורף למרפסת הופכת את המרחב לשימושי בכל עונה

סגירת מרפסת לחורף מיועדת ליצור הגנה במרחב החיצוני מפני גשם, רוח ותנאי מזג אוויר שהופכים את המרחב לבלתי ניתן לשימוש. את הסגירה אפשר לבצע על ידי שימוש במתכות שונות או אלומיניום ושילוב של בד, זכוכית וחומרים אחרים. הסגירה יכולה להתבצע במרפסת הנמצאת בקומה נמוכה והיא יכולה להתבצע גם בקומה גבוהה מאד כאשר לפי הרצונות האישיים אפשר להחליט על הטכניקה הטובה ביותר הן מבחינה הנדסית והן מבחינה אסתטית.

טכניקות שונות של סגירה אינן מחייבות היתר מיוחד ולכן קל לצאת לדרך באופן מידי. אנו שמחים לייעץ בעניין ולתכנן מראש סגירת מרפסת חורף שתתאים למקום, לדרישות האישיות וכמובן לחוק. כדאי לדעת כי מעבר לכך שניתן לבצע את הסגירה אפשר להוסיף אלמנטים נוספים כמו גופי חימום, מאוורר תקרה וכמובן תאורה כשכל אלו יכולים להפוך את המרחב לידידותי ושימושי בכל שעות היום.

שיטות של סגירת חורף למרפסת

ישנן שיטות שונות שיכולות לשמש לתהליך הסגירה כאשר הבחירה צריכה להביא בחשבון את היכולות ההנדסיות של המבנה, הרצונות האישיים של בני הבית וכמובן התקציב אשר עומד לרשות הפרויקט.

סוכך סטנדרטי

השיטה הנפוצה ביותר לסגירת מרפסות היא באמצעות סוכך ובמיוחד בבניינים גבוהים בהם יכולה להיות מגבלה על סגירה קבועה. הסוכך יכול להיות פתוח או סגור ולכן כשהמרפסת לא בשימוש אפשר פשוט לקפל אותו וכך להימנע ממבנה שסגור תמיד. בפועל, כדי לבצע את הסוכך מתקינים זרועות אלומיניום כשניתן לבחור במנגנון ידני או חשמלי לצורך הסגירה. ישנם יתרונות רבים לשיטה זו אך יש להביא בחשבון שבימי הגשם יש לסגור את הסוכך כדי לאפשר למים להתנקז.

סוכך מסילה

שיטה נוספת לסגירה היא סוכך מסילה והיא טובה לכל מרפסת ובמיוחד לכאלו גדולות במיוחד. לצורך כך מניחים מסילות אלומיניום כשהסוכך מכסה את כל שטח הגג וההפעלה תתבצע באמצעות חשמל. סוכך מסילה יהיה חזק יותר מזה הרגיל ולכן שיטה זו יכולה להיות אידאלית גם לימי החורף הגשומים. החיסרון של שיטה זו תהיה במרפסות בקומות גבוהות ויש להביא בחשבון שהוא יקר יותר מקודמו.

סוכך מסך

זוהי שיטה אשר מובילה לסגירה מלאה של המרפסת עם אפשרות לפתיחה. הסוכך יפתח וייסגר באמצעות מסילה באופן ידני או באמצעי חשמלי. שיטה זו מעניקה צל, מגינה על האזור מפני רוח וגשם ויכולה להפוך את החלל לשימושי יותר בכל יום בשנה ולא רק בחורף.

סגירה קבועה

ישנה אפשרות לבצע סגירת חורף למרפסת קבועה. שיטה זו מתאימה למקומות שיכולים להרוויח מקירוי לאורך כל ימות השנה. בשיטה זו ניתן לבצע גם סגירת צד ובכך ליצור חדר נוסף למגורים ואירוח בכל ימות השנה וגם ניתן להוסיף אלמנט של חלונות כך שאפשר יהיה לראות את הנוף גם כשהמרפסת סגורה לחלוטין. 

גלריית וידאו

העבודות שלנו

תפריט

דילוג לתוכן