סוכך לעסק

סוכך לעסק

סוכך לעסק - פתרון הצללה ומיתוג בחבילה אחת

ישנם הרבה בתי עסק, חנויות, דוכנים, מסעדות , אולמות אירועים, בנקים ומוסדות ציבור אחרים הזקוקים להצללה בשטחים החיצוניים. כעסקים, אחד הדברים החשובים לנו הוא שלקוחות ימשיכו להגיע אלינו, יהיו מרוצים, ויהיה להם נעים לשבת אצלנו . הסוככים הם פתרון המאפשר לנו לעשות את זה ולספק ללקוחות מקום מוגן מפני השמש הרותחת בקיץ או הגשמים העזים בימות החורף. לכל צורך יש פתרון אחר ולכן חשוב לדבר עם איש מקצוע, יועץ מטעם חברה המתמחה בסוככים, שיוכל להיפגש אתכם בבית העסק, להתרשם ולמפות יחד אתכם את הצרכים ואז לתפור לכם את סל הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם. לחברתנו יש סוגים רבים ומגוון רחב של סוככים והיועצים שלנו יוכלו להציג לכם את ההיצע ולהחליט יחד אתכם מה הכי נכון לכם. מכיוון שישראל היא מדינה חמה שרוב השנה יש בה שמש, הצללה היא מחויבת מציאות ולא מותרות . כעסק אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לאבד לקוחות מכיוון שאין להם מקום נעים מספיק לשבת בו או להמתין בו ולכן אין מנוס מהצללה של השטחים החיצוניים של בית העסק שלנו לטובת ורווחת הלקוחות.

בל נשכח שסוכך הוא לא רק פתרון להצללה או קירוי או יצירת מתחמים אלא הוא גם כלי שיווקי. על הסוכך אפשר לעשות ממש שילוט לבית העסק. יש לנו אפשרות לשלב מעצב גרפי שיכין את העיצוב הרצוי עם לוגו של בית העסק או סלוגן שימשוך קהל לקוחות , תמונה או כל דבר אחר שתרצו והנה לכם סוכך שהוא גם פתרון שיווקי.

סוגי סוככים שעשויים להתאים לבית העסק שלכם

סוכך זרועות לעסק

ישנם כמה סוגי סוככים שעשויים להתאים לכם. הראשון שבהם הוא סוכך זרועות. סוכך זה מורכב בעצם מבד עמיד שמולבש ומותקן על גבי זרועות אלומיניום ומספק הצללה וקירוי לאזורים רחבים יחסית. יחד עם זאת, אחד החסרונות שלו הוא העמידות שלו בפני מזג אוויר קשה. כאשר יורדים גשמים כבדים או ישנן רוחות עזות, זה עלול לשבור את הסוכך. גם לזה ישנם פתרונות של חיישן הסוגר אוטומטית את הסוכך כשיש התראה של מזג אוויר בעייתי כמו רוחות חזקות. סוכך הזרועות מגיע עם מנגנון הפעלה ידני עם מעין מנואלה או מנגנון הפעלה חשמלי עם כפתור או שלט. לבית עסק סביר להניח שהפתרון של מנגנון הפעלה חשמלי יהיה מתאים יותר שכן לא יהיה לנו זמן להתעסק עם גלילה של הסוכך ידנית כל פעם שנצטרך לעשות זאת. ישנם סוככי זרועות תוצרת חוץ שמיוצרים בטכנולוגיה גרמנית ובסטנדרטים גבוהים במיוחד אשר עומדים בתקני בטיחות ואיכות וניתן יהיה לבחור סוכך שגם יהיה בטיחותי ואיכותי וגם יתאים לכם עיצובית ופונקציונלית.

הסוג השני של סוכך שיכול להתאים לבית העסק שלכם הוא סוכך קבוע שמגיע במספר דגמים החל מזוויות וכלה במבנה מעוגל. לסוכך יש מבנה שעליו הוא מולבש ואותו אפשר לצבוע כדי שייראה חלק אינטגרלי מהמבנה של העסק שלכם. היתרון של סוכך קבוע הוא שהוא אינו מתקפל והוא נותן פתרון קבע לצורך של העסק בהצללה. הוא מתאים לכל סוגי מזג האוויר ועמיד בפני גשמים ורוחות. יתרון נוסף הוא שניתן לעצב אותו בצורות שונות בשל העובדה שהוא קבוע. החסרון העיקרי הוא שלא ניתן לקפל אותו והסרה שלו דורשת עבודת פירוק ולא רק גלילה כלפי מעלה כמו שקורה בסוככים אחרים. ישנם עסקים שגם מרקיזה תתאים להם. מרקיזה היא בצורת רבע עיגול, והיא יכולה לסוכך על דוכנים, חנויות קטנות ושטחים מחוץ לבתי עסק. היתרון של המרקיזה היא שאפשר למתג אותה והיא צבעונית ובולטת.

סוכך קבוע לעסק

הסוג השני של סוכך שיכול להתאים לבית העסק שלכם הוא סוכך קבוע שמגיע במספר דגמים החל מזוויות וכלה במבנה מעוגל. לסוכך יש מבנה שעליו הוא מולבש ואותו אפשר לצבוע כדי שייראה חלק אינטגרלי מהמבנה של העסק שלכם. היתרון של סוכך קבוע הוא שהוא אינו מתקפל והוא נותן פתרון קבע לצורך של העסק בהצללה. הוא מתאים לכל סוגי מזג האוויר ועמיד בפני גשמים ורוחות. יתרון נוסף הוא שניתן לעצב אותו בצורות שונות בשל העובדה שהוא קבוע. החסרון העיקרי הוא שלא ניתן לקפל אותו והסרה שלו דורשת עבודת פירוק ולא רק גלילה כלפי מעלה כמו שקורה בסוככים אחרים. 

מרקיזה לעסק

ישנם עסקים שגם מרקיזה תתאים להם. מרקיזה היא בצורת רבע עיגול, והיא יכולה לסוכך על דוכנים, חנויות קטנות ושטחים מחוץ לבתי עסק. היתרון של המרקיזה היא שאפשר למתג אותה והיא צבעונית ובולטת.

מגוון פתרונות הצללה לעסק

אנו מתמחים בסוככים לעסקים ויש לנו היצע מגוון ועשיר שתוכלו למצוא בו את עצמכם ולבחור את מה שתרצו ותצטרכו כאחד. תוכלו לקבל מאתנו ייעוץ מקצועי, מבעלי מקצוע המוסמכים לתת לכם את כל המידע שתצטרכו לקבלת ההחלטה.

פנו אלינו ונשמח לתאם פגישת הכרות וייעוץ בהקדם.

צריכים סגירה למרפסת או סוככים למרפסת? פנו אלינו עכשיו!

דילוג לתוכן