בעולם המודרני יש שפע של פתרונות הצללה מתקדמים, ביניהם גם תריסים חשמליים, שהפכו עם השנים לתוספת מודרנית ופרקטית שניתן למצוא בכל חלל. 

תריסים חשמליים מציעים שפע של יתרונות שהופכים אותם לבחירה מועדפת על בעלי בתים רבים. ואם אתם עומדים לפני בניה או שיפוץ ושוקלים אם להתקין תריסים חשמליים בבית, הנה כמה סיבות שכדאי לכם לשקול לחיוב. 

נוחות וקלות שימוש

אחד היתרונות הבולטים ביותר של תריסים חשמליים הוא הנוחות שהם מביאים לחיי היומיום שלכם. בלחיצת כפתור פשוטה תוכלו לפתוח או לסגור את התריס וליהנות מרמת ההצללה והפרטיות הדרושה. כיום ישנם גם תריסים בעלי תכונות חכמות שניתן להפעיל על ידי אפליקציה. 

הקדמה הטכנולוגית חוסכת לכם את כל ההתעסקות הידנית עם תפעול פשוט, מה שהופך אותם לפתרון מעולה גם עבור אנשים עם בעיות ניידות או אורח חיים עמוס. תוכלו לשלוט בכמות האור ובמידת הפרטיות בקלות ולהשקיע את הזמן שלכם בדברים החשובים.

יעילות אנרגטית 

תריסים חשמליים יכולים לשפר את היעילות האנרגטית של החלל. על ידי כוונון אוטומטי של התריסים, תוכלו לשלוט בכמות האור והחום שנכנסים לחלל שלכם במהלך היום. בחודשי הקיץ החמים אתם יכולים לחסום את קרני השמש, לשמור על הטמפרטורה בפנים הבית ולהפחית את הצורך במיזוג אוויר. לעומת זאת בחורף אתם יכולים לאפשר לאור השמש להיכנס ולחמם את הבית בצורה טבעית.

כמו כן, ניתן לשלב את התריסים עם מערכות בית חכם וכך להגדיר לוחות זמנים ותנאים להפעלתם, מה שיבטיח שהטמפרטורה בבית תישאר נעימה ויעזור לכם לחסוך בחשבון החשמל.

בטיחות מקסימלית

בכל בית הבטיחות תמיד צריכה להיות בראש סדר העדיפויות ותריסים חשמליים יהיו בטוחים יותר בבית עם ילדים קטנים וחיות מחמד. לתריסים חשמליים אין כבלים שאפשר להסתבך בהם, או בדים מתנופפים שאפשר למשוך. לכן אם יש לכם ילדים או בעלי חיים בבית, תריסים חשמליים יהיו פתרון בטיחותי מאוד.

אסתטיקה וחיסכון במקום

לתריסים חשמליים יש עיצוב אלגנטי ומודרני הם מוסיפים נגיעה של תחכום לכל חלל. המראה הנקי שלהם משפר את החלל, אינו תופס מקום והם מתאימים לכל סגנון עיצובי. הם אינם מעמיסים על החלל, אך בו בזמן אפשר גם לבחור תריסים בהתאמה אישית, וכך להבטיח שכל הפרטים הקטנים ישתלבו לכדי מראה אחיד ומלוטש.

תחזוקה נמוכה ואחריות

תריסים חשמליים פשוטים לשימוש, הם עמידים ודורשים תחזוקה מינימלית עם חומרים ורכיבים שעומדים במבחן הזמן. בנוסף התקנתם כוללת אחריות, כך במקרה ויש צורך בתיקונים תוכלו להזמין שירות תיקון תריסים חשמליים ע"י מקצוען ולקבל מענה מהיר וזמין לכל בעיה שיש לכם במהירות, מה שהופך את ההשקעה למשתלמת לאורך זמן.

בשורה התחתונה,

תריסים חשמליים מציעים לכם שפע של יתרונות שהופכים אותם להשקעה מעולה. תריסים חשמליים נחשבים לפתרון הצללה פרקטי ומודרני שיכול לשפר הן את הפונקציונליות והן את המראה של חללי הבית השונים במידה רבה.

צריכים סגירה למרפסת או סוככים למרפסת? פנו אלינו עכשיו!